3dstart.pl jest witryną, która powstała w celu popularyzacji druku 3D. Naszą wizją jest, by ta technologia była dostępna dla każdego. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, od projektowania po gotowy wydruk 3D. Współpracujemy z Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii, gdzie znajduje się nasza siedziba.

Nasz zespół

Michał

Absolwent kierunku Mechatronika na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT, a także student V roku kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Przewodniczący Samorządu WIMiM.

Wciąż poszerza swoją wiedzę na temat nowinek technologicznych i technicznych. W 3DStart zajmuje się sprawami marketingowymi oraz organizacyjnymi. Pasjonat sportu – gra w tenisa ziemnego i piłkę nożną. Przebiegł maraton, ukończył triatlon i ciągle stawia sobie nowe wyzwania.

Piotr

Absolwent kierunku Mechatronika na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT, a także student V roku kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Wiceprzewodniczący Samorządu WIMiM.

Wielki fan Marvela oraz DC. Miłośnik czytania książek. Główny technolog w 3DStart. Druk 3D jest jego pasją i z przyjemnością kształci się w tym kierunku zawodowo oraz hobbystycznie. Interesują go również nowe technologie związane ze światem nauki i techniki. W wolnym czasie maluje figurki i gra na gitarze.

Cyprian

Student kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, specjalizacja CAD/CAM na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT, a także członek Samorządu WIMiM.

Zaciekawienie nowoczesnymi technologiami sprawiło, że kupił swoją pierwszą drukarkę 3D. Z czasem techniki przyrostowe stały się zarówno jego pasją jak i pracą. Oprócz projektowania i druku w 3Dstart odpowiada za kontakty z klientami oraz szukanie rynków zbytu. W wolnym czasie czyta o finansach i biznesie oraz aktywnie inwestuje na giełdzie. Marzy o safari w Afryce.